.

.

2018 Топла Продажба Pullover Џемпери Жените Мода Секси V-Џемпер Лабава Волна Џемпер Ракав SW351

2018 Топла Продажба Pullover Џемпери Жените Мода Секси V-Џемпер Лабава Волна Џемпер Ракав SW351

DEN 810.00
DEN 952.80
-15 %

Износ
Во продавницата.


2018 Топла Продажба Pullover Џемпери Жените Мода Секси V-Џемпер Лабава Волна Џемпер Ракав SW351

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
OLGITUM
Техника:
Станот Плетени
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Cashmere
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Cashmere
Број На Модел На:
SW351
Стил:
Повик

Слични предлози