.

.

Нови 2017 Пролет -Есен-Зима Жените Џемпери и Pullovers Turtleneck Плетени Џемпер Outerwear Pullover Блузи, Плетени Кашмир

Нови 2017 Пролет -Есен-Зима Жените Џемпери и Pullovers Turtleneck Плетени Џемпер Outerwear Pullover Блузи, Плетени Кашмир

DEN 900.96

Износ
Во продавницата.

Нови 2017 Пролет -Есен-Зима Жените Џемпери и Pullovers Turtleneck Плетени Џемпер Outerwear Pullover Блузи, Плетени Кашмир
По продажбата на белешки : _____________________________________________________________ Што треба да знаете да се купи. 1, големина на проблемот : се купат пред да се потврди ја големината на соодветните купување, ако имате било какви сомнежи за големината, ве молиме да контактирате сервис за корисници пред да го купат. 2, конец и други не се справи со чиста : ние ќе се обидеме да се избегне настанување на ваквата ситуација, но понекогаш постојат и не се забележливи од производи, корисниците може да се користи ножици да се отстрани. 3, проблемот на боја разлика : поради различни екранот може да предизвика боја разлика, па производ во боја во вид надвладее, сликата е за повикување само. перење совети. Не се перење, белење, ви препорачуваме употреба на слаба солена перење течни рака мие исуши природно да се заштити бебето и да се направи бебе подолго. Ќе се вратите и размена на стоки. Заштита на потрошувачите врз основа на личната хигиена, корсет за лична облека, квалитетот проблем не се враќа, ве молиме клиенти и пријатели да се фотографира пред внимание.

За производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
RUBU
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
MYS00089
Материјал Состав:
памук полиестер
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Дебелина:
Тенка
Техника:
Компјутер Плетени
Пол:
Жените

Слични предлози