.

.

AIRGRACIAS Топла Продажба Mens Мода Тенка Волна, Плетени Џемпери Висок Квалитет Mens Чисто Животинско Везови Pullovers Големина М-XXXL

AIRGRACIAS Топла Продажба Mens Мода Тенка Волна, Плетени Џемпери Висок Квалитет Mens Чисто Животинско Везови Pullovers Големина

DEN 1228.00
DEN 1918.56
-36 %

Износ
Во продавницата.

Совети : 1.Нашата големина е Азија големина , па може да помала од големината во вашата земја. Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата внимателно тогаш може да се направи вистинскиот избор. 2.Ве молиме разговор со нас или ни порака ако се уште не се сигурни дека ќе ви помогне со професионален и брз одговор.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Најлон,Волна
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Шаблон Тип:
Животните
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Бренд Име:
AIRGRACIAS
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Компјутер Плетени
Големина:
M, L,XL, XXL,XXXL
Материјал:
30% Волна И 40% Акрил 30% Најлон
боја:
Црна

Слични предлози