.

.

5pcs/многу, HTD5M Макара 12 Заб 6.35 mm Создаден за 12mm Појас

5pcs/многу, HTD5M Макара 12 Заб 6.35 mm Создаден за 12mm Појас

DEN 1128.00

Износ
Во продавницата.


Повратни информации :
. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објектите се оштетени или загубени за време на враќање, купувачот треба да бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки, итн и увозни даноци од вашата земја. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе им понуди на 1-месец слободна замена.HTD5 M Макара
Забот Профил : HTD5 M
Теренот : 5mm
Забот Број : 12
Род : 6. Купувачот треба да бидете сигурни дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се врати предметите во оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на тоа емс во рок од 10 дена onc e плаќањето е завршено освен некои од објектите кои водат време листа од посебни и Кинеската традиционална празници. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се врати предметите во оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

За производот

Бренд Име:
ROBOTDIGG
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
HTD5M-12T-6.35 Б-12
Тип:
Времето
is_customized:
Yes

Слични предлози