.

.

5PCS MXL20 Tensioner Макара Неактивен Макара За Ширина 6mm MXL Појас

5PCS MXL20 Tensioner Макара Неактивен Макара За Ширина 6mm MXL Појас

DEN 326.00
DEN 383.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

5 PCS MXL20 Idler Макара Без Заби Или Со Заби Tensioner Макара 20 T Неактивен Макара За Ширина 6mm MXL Појас MXL20 дијаметар A=12.4 mm C=7mm
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Создаден дијаметар:
Понесе 3 без заби, Понесе 4 без заби, создаден 5 нема заби, понесе 3 со забите, го понесе 4 со заби, создаден 5 со заби
Број На Модел На:
MXL20 појас ширина 10мм
Материјал:
Легура
Тип:
Времето

Слични предлози