.

.

Времето Појас Макара XL Намалување од 5:1 50teeth 10teeth вратило центар растојание 100mm Гравирање машина додатоци - појас опрема за полнење

Времето Појас Макара XL Намалување од 5:1 50teeth 10teeth вратило центар растојание 100mm Гравирање машина додатоци - појас опрема

DEN 852.00
DEN 1002.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


Времето Појас Макара XL Намалување од 5 : 1
ГОЛЕМИНА : XL50 : XL10
ТЕРЕНОТ=5.08
XL50 : F=80.34,D=50
A=6/6.35/8/10/12/14/15/17/20(кој го понесе szie дали треба, pls оставете порака до мене.ако не остави порака , ќе испрати 12mm за вас.
XL10 : F=15.66 ,D=12
A=4/5/6/6.35/8(кој го понесе szie дали треба, pls оставете порака до мене.ако не остави порака , ќе испрати 6mm за вас.
Центар растојание : 100mm , ако треба други големина, ве молиме оставете порака до мене.

За производот

Број На Модел На:
xl50
Тип:
Времето
Материјал:
Легура

Слични предлози