.

.

Aiyima 2 парчиња 3Inch Говорникот Нето Куќишта OK Кутија Нето Покрие Автомобил Subwoofer Мрежна Маска Железо Нето За Звучник

Aiyima 2 парчиња 3Inch Говорникот Нето Куќишта OK Кутија Нето Покрие Автомобил Subwoofer Мрежна Маска Железо Нето За Звучник

DEN 225.60

Износ
Во продавницата.


Поврзани Со Продукција
Материјал : Пластични Прстен и железо Нето
Големина : 95*84mm
Боја : Златен Круг& Црна Нето
Пакување :
2 парчиња x Говорникот маска

За производот

Бренд Име:
Aiyima
Канали:
1
Број На Модел На:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Батеријата:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Гласовна Контрола:
No
Вграден Микрофон:
No
Аудио Crossover:
Двонасочна
Кабинетот Материјал:
Пластични
Излезна Моќност:
Други
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Материјал:
Метал
Број на Звучникот за Куќиште:
2
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
комуникација:
Аудио Линија
Репродукција Функција:
Никој
Далечинска Контрола:
No
PMPO:
5W
екран:
No
Функција:
Никој
Водоотпорен:
Yes
Звучник Тип:
Публикации
Посебна Карактеристика:
Пренослив, Мини
PMPO:
10W
AirPlay:
No
Аудио Излез:
Еден
комуникација:
Безжичната
Интерфејс Тип:
Никој
Говорникот Класификација:
Woofer
Говорникот Структура:
Hi-Fi Кутии
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Слични предлози