.

.

Година Нови Кул Бебе Летни Чевли Antislip Новороденче Момчиња Прво Пешаци Години Чевли Freeshipping

Година Нови Кул Бебе Летни Чевли Antislip Новороденче Момчиња Прво Пешаци Години Чевли Freeshipping

DEN 171.00
DEN 201.12
-15 %

Износ
Во продавницата.


Нови Кул Бебе Чевли Сандали Antislip Новороденче Момчиња Прво Пешаци Години Чевли Freeshipping
Материјал : Памук
Боја : Сина
Функција : Antislip
Објектот Вклучуваат : 1pair бебе чевли
Големина На Табелата :
Големина Insole Должина Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-9months
3 13cm 9-12months

За производот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
тонг ќе јуани
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Моден Елемент:
Fretwork
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Лето
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Момче

Слични предлози