.

.

50 метри, Дијаметар 1.2 mm 7*7 Нерѓосувачки Челични Јажиња челични јажиња челик кабелот жица линија Влече јажето clothesline

50 метри, Дијаметар 1.2 mm 7*7 Нерѓосувачки Челични Јажиња челични јажиња челик кабелот жица линија Влече јажето clothesline

DEN 331.00
DEN 389.76
-15 %

Износ
Во продавницата.


Нерѓосувачки Челични Јажиња челични јажиња челик кабелот жица линија Влече јажето clothesline
1.2 mm Челичното Јаже
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
Изградба 7x7

За производот

Број На Модел На:
1.2 mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози