.

.

Нови 220 Кг Анти лизга Црвени Пластични Покрие Справи со Tool Toggle Менгеме GH-101B За Дома Фабрика

Нови 220 Кг Анти лизга Црвени Пластични Покрие Справи со Tool Toggle Менгеме GH-101B За Дома Фабрика

DEN 158.00
DEN 184.32
-14 %

Износ
Во продавницата.


Топла Продажба на Нови 220 Кг Анти лизга Црвени Пластични Покрие Справи со Tool Toggle Менгеме GH-101 B За Дома Фабрика
Опис : Рака Tool Toggle Менгеме 101 B 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Страна Планината задржете надолу за да се префрлате менгеме, U-облик стегање бар 220 кг одржување капацитет. Арм се отвора 80° додека се справи со се движи 85°. Нафта и Дамка отпорни црвено винил рака костец. Менгеме се снабдува со 1/4-20 x 1-3/4 рамни перница neoprene капа вретено. Димензија Единици : MM Пакет се Вклучени : 1 X 220 lbs Toggle Менгеме

За производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Електрични
Употреба:
Цевка Менгеме
Структура:
F Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
VE677
is_customized:
Yes

Слични предлози