.

.

100PCS М4 4mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

100PCS М4 4mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи

DEN 132.00
DEN 154.56
-15 %

Износ
Во продавницата.

100 PCS М4 4mm Алуминиумска Жица Јаже Кабел Crimping Копчето Стоп Ракави Клип Фитинзи
M4 големина На=4.4 mm
ле

За производот

is_customized:
Yes
Структура:
Цевка Стеги
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Тешки
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
M4

Слични предлози