.

.

Паун се водат долго прстен за жените лето мода накит симпатична кристал шамија клип тока злато & сребрена на ѕвонење dropshipping

Паун се водат долго прстен за жените лето мода накит симпатична кристал шамија клип тока злато & сребрена на ѕвонење dropshipping

DEN 288.00
DEN 335.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


1052919822564805 симпатична животно прстен US $ 5.99
/парче US $ 6.99
/парче US $ 5.99
/парче US $ 6.99
/парче US $ 7.99
/парче US $ 6.99
/парче US $ 5.99
/парче US $ 5.99
/парче US $ 5.99
/парче US $ 6.99
/парче US $ 6.99
/парче
Ова е паун дизајн водат прстен со еластична бенд одговара на повеќето големина на прст,исто така, може да се користи како свила шамија клип,паун должина е 8cm(3inch)
Земете да спаси повеќе, те молам!
Попуст : $10 off за цел $100+ $40 off за цел $200+ $90 off за цел $300 ги Споделите со нас, ако ве молиме ќе цел повеќе
Dropshipping : да ја прифатиме dropshipping нарачки,без фактури и документи во пакети,само нека знае за 1ви цел ве молиме, ако е потребно. Ние сме производител,секогаш имајте restocking топла продажба предмети. Имаме еден магацин во НАС,многу елементи се достапни,нашите НИ центар на локација во CA. Ние обично испраќање на налози во рок од 1-2 дена и додадете следење на броеви, да Aliexpress. Ние прифаќаме CSV фајл наредби.
Забрзана испорака : Ние нудиме следење на броеви, за сите нарачки,ве молиме песна на aliexpress или вашата национална објавите на web. За НАС,Ca,Ани,повеќето Европски (освен Rusian) и Азија купувачи,ние нудиме бесплатно брз превозот за цел $150+,само изберете стандардна превозот ве молиме,ќе брод преку DHL ЕМС или ПРОЗОРЦИ препорачана пошта. За руските купувачи,ние нудиме бесплатно брз превозот за цел $250+,само изберете стандардна превозот ве молиме,ќе брод преку ЕМС препорачана пошта.
Гаранција за квалитет : Сите предмети се водат и nickle слободни,доаѓаат во меур и спакувани добро.
Ве молиме имајте во предвид :
Ако сте незадоволни со нашите производи или услуги,се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме пред да замине било негативни повратни информации,нашите клиенти се секогаш во право,ние ќе се реши што е можно поскоро.

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
Yacq
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Hyperbole
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
паун 2
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
30мм
Функција:
Моден
Паун должина:
10cm (4inch)
Стил:
Романтични

Слични предлози