.

.

Чиста 24K Жолто златен Прстен Црвено рачно изработени String Ткаат Прстен

Чиста 24K Жолто златен Прстен Црвено рачно изработени String Ткаат Прстен

DEN 1920.00

Износ
Во продавницата.


Информации за производот
Метали : 24 K Жолто злато
Тежина :
Големина : 6cm
Белег : 999 злато
Bei Луо чи
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Чешка
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Jade
Повод:
Партија
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R009
Бренд Име:
yangshengda
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Жолто Злато

Слични предлози