.

.

100pc Cabochon 10/12/14mm Подлога прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Gold/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени Zakka накит Наоѓање

100pc Cabochon 10/12/14mm Подлога прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Gold/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени

DEN 907.00
DEN 1007.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

торба -17.09 /торба -24.29 /торба -24.29 /торба -22.49 /торба торба торба торба торба -15.99 /торба -23.99 /торба -34.99 /торба -23.99 /торба -13.99 /торба -25.99 /торба -27.99 /торба торба -24.99 /торба -6.99 /торба -15.99 /торба -10.99 /торба 4.99 ДОЛАРИ-55.99 /торба -14.99 /торба -13.99 /торба -29.99 /торба -28.99 /торба -31.99 /торба -28.99 /торба -33.99 /торба 4.99 ДОЛАРИ-31.99 /торба -28.19 /торба 4.99 ДОЛАРИ-31.99 /торба

За производот

Метална боја:
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
прстен база поставување
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс

Слични предлози