.

.

ZHHIRY Вистински Природен Емералд Зелена Прстен Вистински 925 Sterling Silver скапоцен камен Свадба Ангажман Жена парична Казна Накит

ZHHIRY Вистински Природен Емералд Зелена Прстен Вистински 925 Sterling Silver скапоцен камен Свадба Ангажман Жена парична Казна

DEN 2215.00
DEN 3408.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


Скапоцен камен : 100% Природни Емералд (не лабораторија создадена)
Гем големина : Околу 4*6mm
Материјал : Вистински 925 фунта сребрена,бела златен позлатен(Сребрена содржина ≥ 92.5%)
Обложено : Бело злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија).
Страна камен : C ubic циркони
Пакет : Испрати подарок кутија
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме! Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-30 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање. Било која Друга Причина сакате да се вратат За било која причина,не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем што може да hav

За производот

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Гем Боја:
бело злато позлатен, розово злато позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Емералд
Сертификат Број:
SC171001033
CertificateType:
GIC
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
ZHHIRY
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
lY08
Страна Камен:
Кубен Циркони

Слични предлози