.

.

AR1252 промет на Големо со бесплатен превозот сребро парична казна накит,Топла продажба 925-Sterling-Сребрена шарм мода Прстени /anjajeqa

AR1252 промет на Големо со бесплатен превозот сребро парична казна накит,Топла продажба 925-Sterling-Сребрена шарм мода Прстени

DEN 88.00
DEN 103.68
-15 %

Износ
Во продавницата.

Големина : 8# Тежина : 6.8 g

За производот

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
AR1252
Метал Печат:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Type1:
за жените&мажи
Type2:
Шарм
is_customized:
Yes
bmeakdla:
bmfakdma
bmgakdna:
bmhakdoa

Слични предлози