.

.

Посебни Мода Цвет Керамичките Прстени Глеѓ Свадба Прстени Ангажман Rhinestones Накит 2017 Подароци за Жените JZ16016

Посебни Мода Цвет Керамичките Прстени Глеѓ Свадба Прстени Ангажман Rhinestones Накит 2017 Подароци за Жените JZ16016

DEN 367.00
DEN 720.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3.5 mm
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Бар Поставување
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
JZ16016
Бренд Име:
посебни
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
Керамички
Големина:
Adjustable
дизајн:
Крајот Се Отвори

Слични предлози