.

.

2017 Нова Свадба двојно Прстени За Жените Тренди Партија Подарок Ангажман Романтична одговараат на Прстени Мода Женски Накит #R81015

2017 Нова Свадба двојно Прстени За Жените Тренди Партија Подарок Ангажман Романтична одговараат на Прстени Мода Женски Накит

DEN 115.00
DEN 164.64
-30 %

Износ
Во продавницата.

Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа. ве молиме контактирајте со нас веднаш
па ние може да се поправи ситуацијата., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.
2017 Нова Популарна Плоштадот Сјајна Свадба Ангажман Романтична Прстени За Жените Тренди Партија Подарок Мода Женски Накит #R81015
Предмет : Свадба Прстен За Жените Материјал : Бакар пломба циркон Crytal : кубни циркони Прстени Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу Носи Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Предложи Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата Одговара за : Млади и Зрелост Женски Производ во Боја : Злато Позлатен/Сребрена Позлатен
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 7 дена од денот на приемот
за барање за враќање или замена за нова. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.
Купувачот Го Плати Превозот Цена Продавачот Го Плати Превозот Цена Фото Doc.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас. предвидено Размена на Располагање Communlcation Не им се допаѓаат/несоодветни Conatact со нас во 7 дена Промена на стилот или боја Conatact со нас во 7 дена Испраќаат погрешна предмети или бои Conatact со нас во 7 дена Проблеми со Квалитетот Conatact со нас во 7 дена
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.

За производот

Прстен Големина:
16, 17, 18, 19
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Бренд Име:
HONGHONG
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
R81015
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
прстени за жени
Функција:
Сјајна Кристално
Повод:
свадба,Ангажман,Забава,Роденден,Годишнина
is_customized:
yes
Парична казна или Моден:
Моден
Стилот 1:
прстени за жените anillos mujer bague femme
Стил 2:
свадба прстени
Стилот 3:
дијамантски накит
Стилот 4:
Кристал Прстени
Стилот 5:
Висок Квалитет На Големи Акции Бесплатен Превозот
Стил 6:
100% нови
Стил 7:
Жените/Дами/Bridals/Деверуша/Девојки

Слични предлози