.

.

Турски Накит 925 Sterling Silver Коктел Прстени Шарм Кубни Циркони CZ Геометриски Прстени Шупливи Надвор рачно изработени Подароци Hyperbole

Турски Накит 925 Sterling Silver Коктел Прстени Шарм Кубни Циркони CZ Геометриски Прстени Шупливи Надвор рачно изработени Подароци

DEN 967.00
DEN 2101.92
-54 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
гроздобер партија сребрени прстени
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
101712028276
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
сребро 925 накит:
Моден Жените Сребрени Прстени
прстени сет за жени:
Викторија Камен Sterling Silver Прстени
Карактеристики:
Гроздобер Антички Сребрен Прстени
свадба прстени:
Парична казна Прстени за Жените Партија Накит
925 свадба бендови:
Топаз Кристал Кубни Циркони CZ
прстени накит:
Бохемија Барокната Палата Трендовски Прстен
Применливи повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Погоден за:
Жени, Љубовници, Сестра, Сопруга, Девојка
боја:
Создадени Рубин Гранат Аквамарин Смарагд Peridot Sapphire Топаз Опал
Објектот:
100% Вистински Сребро Дама Прст Прстени

Слични предлози