.

.

Jemmin Промоција Божиќ Ден Подарок Жена 925 Печат Фунта Сребрен Накит Сјајна Сини Кристал Кристал Свадба Вечноста Прстен

Jemmin Промоција Божиќ Ден Подарок Жена 925 Печат Фунта Сребрен Накит Сјајна Сини Кристал Кристал Свадба Вечноста Прстен

DEN 333.00
DEN 537.60
-38 %

Износ
Во продавницата.


Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 КОМПЈУТЕР

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R90400
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Слични предлози