.

.

2017 Нова Популарна Свадба двојно Прстени За Жените Тренди Партија Подарок Ангажман Романтична одговараат на Прстени Мода Женски Накит #R81012

2017 Нова Популарна Свадба двојно Прстени За Жените Тренди Партија Подарок Ангажман Романтична одговараат на Прстени Мода Женски

DEN 202.00
DEN 288.96
-30 %

Износ
Во продавницата.

За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава. Вашето задоволство е важно за нас и ние
вредноста на вашиот бизнис.
2017 Нова Популарна Свадба duble Прстени За Жените Тренди Партија Подарок Ангажман Романтична одговараат на Прстени Мода Женски Накит #R81012
Предмет : Свадба Прстен За Жените Материјал : Бакар пломба циркон Crytal : кубни циркони Прстени Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу Носи Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Предложи Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата Одговара за : Млади и Зрелост Женски Производ во Боја : Злато Позлатен/Сребрена Позлатен
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 7 дена од денот на приемот
за барање за враќање или замена за нова. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!
.
Купувачот Го Плати Превозот Цена Продавачот Го Плати Превозот Цена Фото Doc. предвидено Размена на Располагање Communlcation Не им се допаѓаат/несоодветни Conatact со нас во 7 дена Промена на стилот или боја Conatact со нас во 7 дена Испраќаат погрешна предмети или бои Conatact со нас во 7 дена Проблеми со Квалитетот Conatact со нас во 7 дена
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат.

За производот

Прстен Големина:
16, 17, 18, 19
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R81012
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Бренд Име:
HONGHONG
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
прстени за жени
Функција:
Сјајна Кристално
Повод:
свадба,Ангажман,Забава,Роденден,Годишнина
is_customized:
yes
Парична казна или Моден:
Моден
Стилот 1:
прстени за жените anillos mujer bague femme
Стил 2:
свадба прстени
Стилот 3:
дијамантски накит
Стилот 4:
Кристал Прстени
Стилот 5:
Висок Квалитет На Големи Акции Бесплатен Превозот
Стил 6:
100% нови
Стил 7:
Жените/Дами/Bridals/Деверуша/Девојки

Слични предлози