.

.

10pcs Змеј Прстени Крилја Прстен Уникатен Дизајнер Викинг Прстени Средновековниот Накит Антички Сребрен RG96

10pcs Змеј Прстени Крилја Прстен Уникатен Дизајнер Викинг Прстени Средновековниот Накит Антички Сребрен RG96

DEN 1728.00

Износ
Во продавницата.


Ако ви треба 1pcs ве молиме кликнете тука :

За производот

Прстен Големина:
8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MYAROMA НАОДИ
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крила
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
RG96
Повод:
Годишнина
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал

Слични предлози