.

.

Luruxy голема црна Прстен кубни циркон & свежа вода бисер Прстени мода жените накит Висок квалитет Бесплатна испорака

Luruxy голема црна Прстен кубни циркон & свежа вода бисер Прстени мода жените накит Висок квалитет Бесплатна испорака

DEN 1104.00
DEN 1415.04
-22 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
Црното Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
BR812444
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YYRemote
Стил:
Hyperbole
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
25mm
Функција:
украс
is_customized:
Yes

Слични предлози