.

.

BEIER 2017 Нова Жешка Капка Брод Човек не ' Рѓосувачки Челик, Бакар Hexagram Прстен, Мода за Мажи Ексклузивно Продажба Панк Прстен BR8-285

BEIER 2017 Нова Жешка Капка Брод Човек не ' Рѓосувачки Челик, Бакар Hexagram Прстен, Мода за Мажи Ексклузивно Продажба Панк Прстен

DEN 186.72

Износ
Во продавницата.


Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи. Ако постои некој проблем со цел или предмети. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник . добредојдовте да контактирате со нас онлајн. Ставете нишка или хартија string околу основата на вашиот прст. А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе
поставен и шарени.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на За BEIER за да добиете повеќе информации
КАПКА БРОД УСЛУГА
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет.
НАКИТ за ОДРЖУВАЊЕ, Кога се грижат за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина.
BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога
ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас. Обележете го стрингот или хартија каде што се поклопува да се формира комплетен круг. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации. Мерење на должината на делницата на стринг или хартија каде што се поклопува околу прстот.
КАКО ДА СЕ
Мерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен Големина
Најважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст. Споредете ги вашите мерење со оваа табела за да ја одредите вашата прстен големина.
ПОВРАТНИ информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница. Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации.

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BR8-285
Бренд Име:
BEIER
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
NA
Функција:
NA

Слични предлози