.

.

JEXXI Најновите Модни Посебен Дизајн, Боја Црна Златен Прстен Жените Свадба Ангажман Партија Накит Додатоци

JEXXI Најновите Модни Посебен Дизајн, Боја Црна Златен Прстен Жените Свадба Ангажман Партија Накит Додатоци

DEN 164.00
DEN 248.64
-34 %

Износ
Во продавницата.


JEXXI Најновите Модни Посебен Дизајн, Боја Црна Златен Прстен Жените Свадба Ангажман Партија Накит Додатоци

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
QR868
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип:
Црното злато боја

Слични предлози