.

.

UWIN НОВ Рок Хип Хоп Прстен За Мажи Сребро Iced Надвор Bling ААА Циркон Кристал Кристал Бакар Прстени Панк Мода Накит

UWIN НОВ Рок Хип Хоп Прстен За Мажи Сребро Iced Надвор Bling ААА Циркон Кристал Кристал Бакар Прстени Панк Мода Накит

DEN 948.00
DEN 1171.20
-19 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Хип/Рок
Површината Ширина:
20mm
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UWIN
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
NR120
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Функција:
накит
боја:
Злато Сребро.
Име:
круг прстен
Стил:
хип хоп прстен
Пол:
Мажи жени прстен
Материјал:
бакар прстен
Големина:
8, 9, 10, 11

Слични предлози