.

.

Нови пристигнување во 2017 познати брендови дизајн никел слободни позлатен Спирала свадба прстени изработени со Австриската елементи кристал најдобар подарок

Нови пристигнување во 2017 познати брендови дизајн никел слободни позлатен Спирала свадба прстени изработени со Австриската елементи

DEN 546.72

Износ
Во продавницата.


За производот

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.75, 7.75
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо, алуминиум,Цинк Легура
Површината Ширина:
15mm
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
is_customized:
No
Бренд Име:
IDESTINY
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Спирала свадба прстени
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски

Слични предлози