.

.

6 во 1 Авто Автомобил Прозорец Винил Филмот Заврши Инсталацијата на Апликацијата Алатка за Полнење 3M Чувствува Squeegee Волна Scraper Безбедност Snitty Машина K63

6 во 1 Авто Автомобил Прозорец Винил Филмот Заврши Инсталацијата на Апликацијата Алатка за Полнење 3M Чувствува Squeegee Волна

DEN 434.00
DEN 594.24
-27 %

Износ
Во продавницата.


Модел : K63
Пакување, вклучувајќи :
1pc сина 3 M f наставата по англиски јазик squeegee
1pc волна 3 M squeegee
1pc sa f ety машина
1pc жолта остри триаголник squeegee
1pc пиштол форма squeegee
1pc мини жолт триаголник squeegee
поврзани
10*7cm
10*7cm
10*5.8 cm
15.5*8.5 cm
22*7*12.5 cm
4*5cm

За производот

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Специјални Функции:
автомобил обвива алатки squeegee резервни волна почувствува
Објектот Тежина:
136g
Материјал Тип:
пластични,јаглероден челик,гума,волна
Бренд Име:
CNGZSY
Објектот Волумен:
6 во 1
Модел:
k63
пакување вклучувајќи:
6 во 1
Н W:
136g/set
Материјал:
пластични,јаглероден челик,гума,волна
1 парче 3M чувствува пластични squeegee:
за 3D Карбонски Влакна Фолија Винил Филм за Завиткување Squeegee
1 парче 3M волна squeegee:
3M Волна Squeegee за Автомобил Завиткување Винил Филм Инсталирате Алатка
1 парче безбедност машина:
Snitty Безбедност Винил Машина Автомобил тело Заврши Алатка за Сечење
1 парче жолта остри squeegee:
Посочи крајот Squeegee Scraper Автомобил винил Филм Налепница за завиткување алатка
1 парче црна остри squeegee:
Винил Инсталирање Алатка Conquerer Squeegee Прозорец Багра Алатки со Гума
1 парче мини жолт триаголник squeegee:
Винил Заврши агол достигне мини squeegee

Слични предлози