.

.

Бојлери проток метар сензори Сала пулсот flowmeter фонтани за Пиење вода диспензерот G1/2 0.3-10L/мин 2.0 MPa DC3-24V

Бојлери проток метар сензори Сала пулсот flowmeter фонтани за Пиење вода диспензерот G1/2 0.3-10L/мин 2.0 MPa DC3-24V

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.

G1/2 0.3-10 L/мин 2.0 MPa DC3-24 V бојлери проток метар сензори Сала пулсот flowmeter фонтани за Пиење вода диспензерот Основните параметри на Водата притисок отпорност : > 1.75 MPa Оперативен напон спектар : DC5 ~ 15 V Изолација отпор> 100 MΩ на Точноста : (in 1 ~ 30 L МИН) ± 10% Проток пулсот карактеристики : (8.1 П-3) Q = L / Min ± 10% Output висока пулсот : > DC 4.7 V (влезен напон DC 5 V) Излез пулс, низок : Излез пулсот должност циклус : од 50% и ± 10%
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
2.ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .
3. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Песната тука : www.17track.net/index_en.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор).
4.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.
5.Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .
6.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
За Гаранција
1.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
За Повратни Информации
1.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.
се задоволни со нашите производи и услуги.
2. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот. Нема спор,Среќен Шопинг!!!

За производот

Бренд Име:
Бери Век
Мерен Опсег:
0.3-10L/мин
DIY Материјали:
Водовод
Спојување Тип:
приклучи се
Број На Модел На:
дувачкиот проток на сензор
Заеднички Цевка Понесе Големина:
1/2

Слични предлози