.

.

Liyuke Ruched Матурска Се Облекуваат Линија Strapless Партија Се Облекуваат Коленото Должина Sash Формално Фустани Сопствени Направени

Liyuke Ruched Матурска Се Облекуваат Линија Strapless Партија Се Облекуваат Коленото Должина Sash Формално Фустани Сопствени

DEN 4176.00
DEN 5966.40
-30 %

Износ
Во продавницата.

Ако имаме реални слики за нашата фустани, ние мора да прикачите нив под фотографии покажуваат дел, можете да го референца нашиот вистински слики за да одлучите дали сакате да го купите. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот. Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас, прво за брзо и atisfactory резолуција, како што се, враќање или размена друг нов објект за вас. Сите фустани се направи-да -цел . Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок. (б)Арм Должина (за облека со долги ракави) Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите.И дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка.Но, ако на купувачот се добие стоката се најде проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат правилно да се однесува. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас. Вие исто така може да ни даде вашата точно мерења. Ви благодариме за вашето разбирање. (d)Шупливи да Полите (само за кратка должина се облекуваат) Мерката од центарот на collarbone (Шупливи) да се облекуваат полите.
* Производ Photoshow *
* Стандардна Големина На Табелата *
* Мерење Настава *
(а) (б) (в) (г)
(а) рамо до Рамо Од работ на рамо приклучок, мерка низ назад кон иста точка на другото рамо. (в) Armseye (за облека со ракави) Мерката од врвот на рамо, долу на предната страна на рамото, под рака јама, и до задниот дел на рамото. Влијаат многу фактори, како што се осветлувањето, фото агли, дигитални фото обработка, или дури и со различна резолуција на екранот, таму ќе биде одредена боја, не може да се избегне, не квалитет проблем.
започнете
крајот
Пром Фустани
Топло Совети :
1. Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Пареа притиснете се препорачува по меѓународен превоз.
*Царинска Такса*
-Да бидам искрен,во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна.Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка, искрено се надевам дека ќе разбере.

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
PD 09
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Liyuke
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Ruched
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Strapless
Половината:
Природни
боја:
Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,странка,Возрасни церемонија
Шиење Време:
7-10 дена
Материјали:
Chiffon,Дамка,Чипка,beading,Sequin итн
Фабрика Адреса:
Jiangsu,Кина
Големина:
Accept Standard Size or Custom Size
Фабриката искуство:
5 години

Слични предлози