.

.

Рајна Вистински Примерок Слика Црн Сатен Со Монистра Кристал Мода Топла Продажба Коленото Должина vestido де noiva Партија се Облекуваат Пром Фустани

Рајна Вистински Примерок Слика Црн Сатен Со Монистра Кристал Мода Топла Продажба Коленото Должина vestido де noiva Партија се

DEN 16320.00
DEN 19199.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно. Ве молиме проверете со вашиот Биста големина , Половината Големина , Хип Големина , Природно висина со нашите стандардни димензии,а ако не сте сигурни за вашата големина, тогаш ве молиме пишете ни, ви благодариме;
2.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Мерка со undergarments слични на оние кои ќе носат со вашиот фустан, дали не се мерат во однос на другите облека.
Превозот и предавање
A : EMS превозот време за 5-7 дена.
(2) Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани. Оваа цена е само за стандардна големина,ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид тоа,ви благодариме
6. Кога ние брод на објектот за вас, ние ќе се печати "ПОДАРОК" ont тој пакет, можноста на царинските полнење е ретко.
Повратни информации
За Повратни информации : Feedback е важно за мене и тебе, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме Пост добар фидбек за мене, јас ќе го направат тоа за вас исто така, ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде.Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Секогаш се некој друг да се прават мерења за вас : мерење на себе ќе даде неточни бројки и може да доведе до разочарување. Колку долго тоа може да се земе за изработка на облека, по мојот купување/цел?
- Тоа трае околу 15-20 дена фустан за подготовка, по плаќање и цел на Информации(фустан во боја,големина, други критериуми) примени.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.
Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас,ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу
1.EMS е сила во земјата, како што се САД,Канада,Австралија,Сингапур,обединетото КРАЛСТВО,Франција,Netherland,Шведска,Германија,Јапонија,Fenland,Грција. Мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ако не ми се допаѓа фустанот, или тоа не ми се вклопуваат по добивањето, може ли да се вратите назад?
-ние прифаќаме политика на враќање, само затоа што на квалитетот проблем. Откако ќе се плати за мене ,ве молам кажете ми ги вашите точно мерење на 24 часа , така што ќе може да прими фустан брзо !Ако ви треба било која друга боја или посебни барања, молам контактирајте ме преку Е-пошта.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Ние сме професионални венчаница фабрика, Ние може да направи било дизајн свадба фустан, булчински фустан, свадба Gown за вас, ако дај ми ја сликата.

За производот

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14W, 16W, 18W, 20W, 24W, 26W, 28W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Деколте:
Лажичка
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
JIALINZEYI
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Половината:
Природни
Слика Тип:
Вистински Слики

Слични предлози