.

.

WSFS Топла Продажба 5 Пакети Компјутери 16mm х 13mm x 6mm Моторни Јаглерод Четки за Моќ Алатка

WSFS Топла Продажба 5 Пакети Компјутери 16mm х 13mm x 6mm Моторни Јаглерод Четки за Моќ Алатка

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Јаглерод моторни четки се еден од најважните компоненти за моќ алатка.
Одговара за електрични чекан, електрични вежба, агол мелница, итн.
Носи четки, често се причина за лошо работи моторот.
Замена на четки може да се поправи на наизменична мотор.
Нови четки може да се врати мотор е електричното кочење.

За производот

Слични предлози