.

.

VLT-EX320LP За Мицубиши EW330U EW331U-ST EX320 EX320-ST EX320U EX321U-ST EX330U GW-575 GX-560 GX-560ST GX-565 Проектор Светилка

VLT-EX320LP За Мицубиши EW330U EW331U-ST EX320 EX320-ST EX320U EX321U-ST EX330U GW-575 GX-560 GX-560ST GX-565 Проектор Светилка

DEN 2218.00
DEN 2880.00
-23 %

Износ
Во продавницата.

Однапред ви благодариме.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.
DLP Проектор Замена Светилки Сијалица, VLT-EX320 LP За Мицубиши EX320 U EW330 U EX330 U EW330 E EX320 U-ST домување со бесплатен превозот
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Модел. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.MOQ : 1piece/парчиња
2.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2.Пакување детална : специјално спакувана кутија со единствен сериски број
1. инаку ние не прифаќаме тоа
3.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.Port : Гуангжу
3. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.Се надевам дека ќе може да се разбере. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.

За производот

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
VLT-EX320LP EX320LP VLTEX320LP За Мицубиши

Слични предлози