.

.

НОВИ ОРИГИНАЛНИ ПРОЕКТОР СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА ЗА NEC NP630C NP530C NP430C NP300 NP-M300XS+ 180Days Гаранција

НОВИ ОРИГИНАЛНИ ПРОЕКТОР СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА ЗА NEC NP630C NP530C NP430C NP300 NP-M300XS+ 180Days Гаранција

DEN 2592.00

Износ
Во продавницата.


Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.
Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање,
Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка.
Светилки Детали :
100% нови Оригинални светилка
Тип : Проектор Гола сијалица
Дел Број : NSHA2 30 W50*50
Компатибилен со :
NEC M260 XC M260 W+ M300 XC M300 W+
NP-M260 X NP-M260 W NP-M300 X NP-M300 W NP300+
NP305+ NP310+ NP400+ NP400 C NP500+
NP500 C NP500 W+ NP510 W+ NP510+ NP510 C
NP610 C NP610+ NP405 C NP405+ NP610 S+
NP630 C NP530 C NP430 C NP300 NP300 C NP400 NP410 W NP510 W
NP510 WS NP600 S NP610 NP610 S
Wattage : NSHA230
Замена на проектор сијалица животен век : 3000 Часа.
Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Како да се Замени со Проектор Светилка
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве :
• Исклучување на машината и да се овозможи светилка да се излади целосно
• Отстранете го поклопецот
• Unscrew светилка домување единица
• Отстранување на стари светилка
• Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект

За производот

Број На Модел На:
NP630C
Бренд Име:
CN-KESI

Слични предлози