.

.

Оригиналниот Крушка Светилка 269343 за РКА HD50LPW175 / HD50LPW175YX1 / HD61LPW175 / HD61LPW175YX1

Оригиналниот Крушка Светилка 269343 за РКА HD50LPW175 / HD50LPW175YX1 / HD61LPW175 / HD61LPW175YX1

DEN 4058.00
DEN 4272.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Оригиналниот Крушка Светилка 269343 за РКА HD50 LPW175 / HD50 LPW175 YX1 / HD61 LPW175 / HD61 LPW175 YX1
1)Дел број : 269343
2)Проектор број на Модел :
За РКА HD50 LPW175 / HD50 LPW175 YX1 / HD61 LPW175 / HD61 LPW175 YX1
3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка
4)го Оценувате моќ : 120 Watts
5) Lamplife : >2000 часа
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 4 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. 12/24/36 кутии во 1 картон. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
На цемент е многу важно за светилки.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Напомена :
1.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.

За производот

Број На Модел На:
269343
Бренд Име:
Inmoul
Светилка Spec:
За Оригинални Osram P-VIP 120Watts
Светилка Модул:
269343
Проектор / Проектори:
За РКА HD50LPW175 / HD50LPW175YX1 / HD61LPW175 / HD61LPW175YX1
Гаранција:
150 дена
Функција:
оригиналниот сијалица
Wattages:
120W

Слични предлози