.

.

ТВ XL-2200 XL2200 за SONY KDF-55WF655 KDF-55XS955 KDF-60WF655 KDF-60XS955 KDF-E55A20 KDF-E60A20 KDF-55WF655 Проектор Крушка Светилка

ТВ XL-2200 XL2200 за SONY KDF-55WF655 KDF-55XS955 KDF-60WF655 KDF-60XS955 KDF-E55A20 KDF-E60A20 KDF-55WF655 Проектор Крушка Светилка

DEN 1183.00
DEN 1536.00
-23 %

Износ
Во продавницата.

ви благодариме.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Однапред ви благодариме. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
ТВ Светилка XL-2200 XL2200 за SONY KDF-55 WF655 KDF-55 XS955 KDF-60 WF655 KDF-60 XS955 KDF-E55 A20 KDF-E60 A20 KDF-55 WF655 проектор сијалица, со бесплатен превозот за домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : XL-2200 XL2200 за SONY
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за SONY ТВ KDF-55 WF655 KDF-55 XS955 KDF-60 WF655 KDF-60 XS955 KDF-E55 A20 KDF-E60 A20 KDF-55 WF655
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.

За производот

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
XL-2200 XL2200 за SONY

Слични предлози