.

.

ОДГОВАРА BENQ 5J.J0T05.001/5J.J3L05.001/5J.J3K05.001/5J.J4V05.001/5J.J3T05.001/5J.J3S05.001/5J.J2V05.001 Проектори Го Замени Гола Сијалица

ОДГОВАРА BENQ 5J.J0T05.001/5J.J3L05.001/5J.J3K05.001/5J.J4V05.001/5J.J3T05.001/5J.J3S05.001/5J.J2V05.001 Проектори Го Замени

DEN 1632.00

Износ
Во продавницата.


Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.
Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање,
Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка.
Светилки Детали : 100% нови компатибилни светилка Тип : Проектор Гола Сијалица Дел Број : UHP190/160 Компатибилен со : 5 J.J0 T05.001,5 J. J3 L05.001,5 J. J3 K05.001,5 J. J4 V05.001,5 J. J3 T05.001,5 J. J3 S05.001,5 J. J2 V05.001 Wattage : 190 W Замена проектор сијалица животен век : 2000 -3000 Hours. Лесно да се инсталира. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Квалитет Гаранција : 150 дена по delive
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
Како да се Замени со Проектор Светилка
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве :
• Исклучување на машината и да се овозможи светилка да се излади целосно
• Отстранете го поклопецот
• Unscrew светилка домување единица
• Отстранување на стари светилка
• Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти

За производот

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
5J.J0T05.001

Слични предлози