.

.

RLC-075 / RLC075 P-VIP240 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJD6243

RLC-075 / RLC075 P-VIP240 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJD6243

DEN 1003.00
DEN 1056.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : RLC-075
2)број на Моделот : За VIEWSONIC PJD6243

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-075
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози