.

.

AJ-LT51 Замена Проектор голи Светилка за LG RD-JT51

AJ-LT51 Замена Проектор голи Светилка за LG RD-JT51

DEN 1505.00
DEN 1584.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : AJ-LT51
2)број на Моделот : За LG RD-JT51

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
AJ-LT51
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози