.

.

ЕТ-LAE500 Замена Проектор Светилка со Станбен за PANASONIC PT-AE500 / PT-AE500E / PT-AE500U

ЕТ-LAE500 Замена Проектор Светилка со Станбен за PANASONIC PT-AE500 / PT-AE500E / PT-AE500U

DEN 1322.00
DEN 1392.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : ЕТ-LAE500
2)број на Моделот : За PANASONIC PT-AE500 / PT-AE500 E / PT-AE500 U

За производот

Број На Модел На:
ЕТ-LAE500
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
130W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози