.

.

LT20LP / 50030710 Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC LT20 / LT20E

LT20LP / 50030710 Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC LT20 / LT20E

DEN 1505.00
DEN 1584.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : LT20 LP/50030710
2)број на Моделот : ЗА NEC LT20 / LT20 E

За производот

Број На Модел На:
LT20LP / 50030710
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
156W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози