.

.

АЊО Квалитет Компатибилен Проектор Сијалица 5811118452-SVV за VIVITEK D5010-WNL/D5110W-WNL/D5190HD-WNL/D5380U-WNL

АЊО Квалитет Компатибилен Проектор Сијалица 5811118452-SVV за VIVITEK D5010-WNL/D5110W-WNL/D5190HD-WNL/D5380U-WNL

DEN 2815.00
DEN 3312.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За Враќање
1., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн. Она што е гол проектор ламба?
Ние сме обезбедување на проектор светилки во две опции.
Ако тоа е досадно, тоа е можно да се добие.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна.
За Нас
U-Осветлување, поделба на АЊО Светилки е специјализирана во електронски производи од 2003 година. Поновите модели се тврдејќи 4000 часа на светилка живот и повеќе. Некои светилки ќе пропадне порано и ова е дел од прифатливите оперативен спектар на оценка и други би можеле да живеат дури и подолго.
Опис На Производот
Светилка ID : 5811118452-SVV
Светилка Тип : Квалитет На Компатибилен Проектор Сијалица
Компатибилен Проектор : За VIVITEK D5010-WNL/D5110 W-WNL/D5190 HD-WNL/D5380 U-WNL
Она Што Ние Можеме Да Снабдување
A> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)
B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)
C> Original ВИП/UHP/SHP/NSHA/NSH проектор гола сијалица(ОБ)
D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)
За Превозот
1. Сите производи ќе биде спакуван и со shockproof и водоотпорен пред превозот. Ако вашиот превозот адреса е во оддалечена област, ве молиме да не информирате пред да го организира плаќањето. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee. Сите ние навистина го цениме тоа. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2. Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник.
За проектори кои се користат во нормални оперативни услови (не повеќе од три до пет часа дневно во чиста, релативно прашина на животната средина) светилка ќе имаат најголема веројатност на траат преку целата негова оценет светилка живот. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на нашите 48hrs по цел потврди и платени. Ние ќе се потрудиме да ви ги испрати на квалитетни производи и задоволување на услугите.

За производот

Број На Модел На:
5811118452-SVV
Бренд Име:
АЊО
Тип:
Квалитетот Компатибилен Проектор Сијалица

Слични предлози