.

.

BL-FU250C / СП.81C01.001 Замена Проектор голи Светилка за OPTOMA EP751 / EP758

BL-FU250C / СП.81C01.001 Замена Проектор голи Светилка за OPTOMA EP751 / EP758

DEN 1186.00
DEN 1248.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : BL-FU250 C/СП.81 C01.001
2)број на Моделот : за OPTOMA EP751 / EP758

За производот

Број На Модел На:
BL-FU250C / СП.81C01.001
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози