.

.

RLC-032 / RLC032 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC Pro8100

RLC-032 / RLC032 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC Pro8100

DEN 1961.00
DEN 2064.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : RLC-032
2)број на Моделот : за VIEWSONIC Pro8100

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-032
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
160W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози