.

.

LMP-P260 Замена Проектор Светилка со Станбен за SONY VPL-PX35 / VPL-PX40 / VPL-PX41

LMP-P260 Замена Проектор Светилка со Станбен за SONY VPL-PX35 / VPL-PX40 / VPL-PX41

DEN 1915.00
DEN 2016.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : LMP-P260
2)број на Моделот : За SONY VPL-PX35 / VPL-PX40 / VPL-PX41

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
LMP-P260
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
265W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози