.

.

NP29LP Замена Проектор голи Светилка за NEC M362W / M362X

NP29LP Замена Проектор голи Светилка за NEC M362W / M362X

DEN 1140.00
DEN 1200.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : NP29 LP
2)број на Моделот : За NEC M362 W / M362 X

За производот

Број На Модел На:
NP29LP
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
225W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози