.

.

RLC-027 / RLC027 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJ358

RLC-027 / RLC027 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJ358

DEN 1181.00
DEN 1243.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : RLC-027
2)број на Моделот : за VIEWSONIC PJ358

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-027
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
160W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози