.

.

Е-B10LP Замена Проектор голи Светилка за ОСТРИ СТР-B10S / XV-Z10

Е-B10LP Замена Проектор голи Светилка за ОСТРИ СТР-B10S / XV-Z10

DEN 1869.00
DEN 1967.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : Е-B10 LP
2)број на Моделот : За ОСТРИ СТР-B10 S / XV-Z10

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
Е-B10LP
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
130W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози