.

.

VLT-HC3LP Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ HC3 / LVP-HC3

VLT-HC3LP Замена Проектор голи Светилка за МИЦУБИШИ HC3 / LVP-HC3

DEN 1505.00
DEN 1584.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : VLT-HC3 LP
2)број на Моделот : За МИЦУБИШИ HC3 / LVP-HC3

За производот

Број На Модел На:
VLT-HC3LP
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
голи светилка

Слични предлози