.

.

RLC-019 / RLC019 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ678

RLC-019 / RLC019 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ678

DEN 1915.00
DEN 2016.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1)Дел број : RLC-019
2)број на Моделот : За VIEWSONIC PJ678

За производот

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-019
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Слични предлози